Dostawy

Kupujecie w internecie, bo cenicie wygodę, prostą obsługę i możliwość zaoszczędzenia czasu. Dlatego wszystkie niedogodności związane z dostarczaniem produktów pod wskazany adres bierzemy na siebie. Po prostu złóżcie i opłaćcie zamówienie a my zajmiemy się resztą. 

Czas dostaw. 

Całkowity czas realizacji potwierdzonych dostaw wynosi do 2 dni roboczych od daty zaksięgowania płatności na naszym rachunku.

W trosce o dostarczenie jak najświeższych produktów wysokiej jakości, zamówienia wysyłamy:

  • zamówienia złożone i opłacone w niedziele, poniedziałki, wtorki i środy - najpóźniej w 24 godzin od otrzymania płatności 
  • zamówienia złożone i opłacone w czwartki, piątki, soboty i niedziele - wysyłamy w poniedziałki 

Taka organizacja wysyłek jest spowodowana koniecznością termicznego zabezpieczenia produktów. Wysyłek nie realizujemy w piątki, aby nie oczekiwały na dostarczenie przez weekend. Po odebraniu przesyłki prosimy o przechowywanie produktów zgodnie z warunkami ich przechowywania określonymi w opisach produktów oraz na opakowaniach. 

Dostawa dotrze do Państwa najczęściej w kolejnym dniu po naszej wysyłce. Taki czas dostawy potwierdza się w przypadku 98,4% naszych zamówień. Jeśli jednak zdarzy się tak, że ktoś z Państwa nie otrzyma zamówionych produktów we wspomnianym czasie, prosimy o kontakt. Na pewno szybko znajdziemy odpowiednie rozwiązanie.

Dni i godziny liczymy  nie uwzględniając weekendów i dni ustawowo wolnych od pracy.

 

Koszt dostaw.

Jest uzależniony od wartości zamówienia i wybranej formy płatności. Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy. 

DOSTAWY KURIEREM

Wartość potwierdzonego zamówienia

Przelew/Płatność online
do 300 zł brutto  15,00 zł
300 zł brutto i powyżej dostawa bezpłatna 
koszt i organizacja dostaw dla klientów biznesowych jest ustalany indywidualnie  

 

DOSTAWY DO PACZKOMATU

Wartość potwierdzonego zamówienia

 
 
👉🏼 powyżej 200zł
 

 dostawa bezpłatna 🙂

150-200zł

 10zł

poniżej 150zł 

 15zł
 
Koszt dostawy zawiera wszystkie koszty odpowiedniego zabezpieczenia termicznego (opakowanie termiczne, wkład chłodniczy) oraz koszty pakowania i wysyłki. 

Zawsze jesteśmy otwarci na sugestie naszych Klientów. Jeśli uważacie Państwo, że powinniśmy dodać jeszcze inne sposoby dostaw, prosimy o sugestie. Na pewno to rozważymy.


Tę stronę możesz zmieniać tutaj:
Panel administratora > Zawartość > Strony informacyjne > Czas i koszty dostawy
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl