Najczęstsze pytania i odpowiedzi

1. Jaki jest termin przydatności do spożycia?

Beanit w opakowaniach 200 i 400g mają termin przydatności 21 dni od daty produkcji. Do Państwa są wysyłane produkty z min 14 dniami przydatności. Produkty należy spożyć w czasie do 2 dni od otwarcia opakowania. Można je zamrozić.

Beanit w opakowaniach 2,5 kg mają termin przydatności do 6 miesięcy od daty produkcji. Do Państwa są wysyłane produkty z min 2 miesięcznym terminem przydatności.  Produkty należy spożyć w czasie do 2 dni od otwarcia opakowania. Można je zamrozić, najlepiej w porcjach do wykorzystania później.

Dania gotowe Sanae mają termin przydatności 12 miesięcy od daty produkcji. Do Państwa są wysyłane produkty z min 3 miesięcznym terminem przydatności. Dania można przechowywać w szafce, nie ma potrzeby ich chłodzić.

2. Do jakich miejsc dostarczacie produkty?

Nasze produkty dostarczymy do każdego miejsca w Polsce. Wystarczy złożyć i opłacić zamówienie o wartości min 39zł w naszym sklepie, my zajmiemy się resztą.

3. Jaki jest czas dostawy zamówień?

W trosce o dostarczenie jak najświeższych produktów wysokiej jakości, zamówienia wysyłamy:

  • zamówienia złożone i opłacone w niedziele, poniedziałki, wtorki i środy - najpóźniej w 24 godzin od otrzymania płatności 
  • zamówienia złożone i opłacone w czwartki, piątki, soboty i niedziele - wysyłamy w poniedziałki 

Paczki są dostarczane najczęściej nazajutrz po wysyłce i historycznie było tak w 99,7% przypadków. Najpóźniej powinno to nastąpić w ciągu 48 godzin po ich nadaniu.

4. Czy produkty są odpowiednio zabezpieczone w czasie wysyłki?  

Bardzo pieczołowicie dbamy o odpowiednie zapakowanie i zabezpieczenie przesyłek. Produkty, które wymagają chłodu są pakowane w opakowania termiczne zawierające wkłady chłodzące.  


Tę stronę możesz zmieniać tutaj:
Panel administratora > Zawartość > Strony informacyjne > Pytania i odpowiedzi

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl