O nas

Jesteśmy pasjonatami pysznego, zdrowego jedzenia i podróży. Do takiego stylu życia dojrzewaliśmy przez wiele lat. Były w naszym życiu czasy gonitwy, częstych podróży służbowych po całym kraju, a więc też poznaliśmy i pamiętamy smak hot doga z marną parówką w nadmuchanej, tekturowej bułce ze stacji benzynowej.

Mamy jednak nadzieję, że w porę się opamiętaliśmy i zaczęliśmy zdecydowanie bardziej dbać o zdrowie i dobre samopoczucie. Niektórzy mawiają „jesteś tym co jesz” i my się z nimi zgadzamy. Dlatego dzisiaj uważnie podchodzimy do zawartości naszych talerzy. Do tego niektórzy z nas cierpią na alergie pokarmowe, więc najpierw dla siebie a póżniej już na większą skalę zaczęliśmy się interesować jedzeniem „free from”, czyli takim które czegoś nie zawiera… glutenu, laktozy, jajek, cukru czy alergenów. Do tego bardzo mocno ograniczyliśmy spożycie mięsa, dlatego w naszej diecie a także w proponowanym Państwu asortymencie znajdują przede wszystkim produkty na bazie roślinnej. Lubimy przy tym smaczne jedzenie i jesteśmy negatywnie nastawieni do sztucznych dodatków, konserwantów, kolorantów. Wiemy, że takie zdobycze technologii istnieją, tylko po co to jeść?

I jeszcze jedna bardzo ważna sprawa. Znamy osobiście każdego z naszych dostawców. Poznaliśmy wszystkich już dawno, spotykamy się z nimi regularnie i wiemy, że bardzo dbają o jakość składników używanych do swoich produktów, znamy ich metody wytwarzania. Wiemy też, że podchodzą odpowiedzialnie do swoich pracowników i środowiska. Zanim zdecydujemy się na wprowadzenie jakiegokolwiek dostawcy do naszej oferty, sprawdzamy ich każdy produkt. Tylko jeśli jesteśmy pewni składu, jakości i metod wytwarzania wprowadzamy je do oferty,

My, nasze rodziny i nasze dzieci zajadamy się tymi produktami. A teraz chcemy podzielić się tym dobrem z Państwem. Zapraszamy zatem do współpracy i zakupów.

 

Pozdrawiamy,

Rodzina FreeFrom.pl 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl